<< Chemingstav s. r. o. logo2.gif(10 kb)
 
     

  Vážení obchodní partneři!

    Vítáme vás na našich webových stránkách a stručně se představujeme:

  1. Co umíme, můžeme nabídnout
    Materiálové využití (recyklace) odpadů produkovaných Vaším podnikem. Zaměřujeme se především na výlisky kalů ČOV, slévárenské písky, kyselé vyčerpané mořírenské lázně, popílky, škváru a některé další odpady. Jsme menší, ale úzce specializovaná firma "rodinného typu", která se na poli ekologie již od roku 1993 zabývá hledáním nových řešení, jak využívat prům.odpady a souběžně optimalizovat Vaše celkové náklady za jejich odstranění. U skvělé myšlenky "na papíře" ovšem nekončíme! Vše dotahujeme až do posledního praktického krůčku, t.j. pravidelného odvážení odpadu z Vašeho závodu k našemu odběrateli za jeho dalším využitím.
  2. Jak dlouho děláme to, co si Vám dovolujeme nabídnout, aneb historie firmy
    Využíváním odpadů se zabýváme od data založení naší firmy, t.j. od roku 1993. Jsme koncesovaná firma v oboru nakládání s nebezpečnými odpady, dále s odpady ostatními a nákupem a prodejem zboží(využívané odpady totiž často po technologických úpravách certifikujeme na výrobky a je s nimi tedy nakládáno v režimu zákona o chemických látkách a přípravcích).
  3. Proč spolupracovat zrovna s námi a ne s někým jiným?
    Využívání odpadů je "dřina". Mnohem pohodlnější je ho odložit na nejbližší skládce... o tom žádná. Proto do toho také jde tak málo firem na trhu ČR. Hlavu nad problémem, jak Váš odpad využít, si ovšem budeme za Vás lámat my a Vy ušetříte na nákladech za odstranění Vašeho odpadu díky tomu, že bude dále ještě někomu k užitku... a tak na tom společně vyděláme všichni, včetně odběratele Vašeho odpadu, který ušetří za drahou vstupní surovinu. Pokud se vám to zdá sice pěkné, ale poněkud "mimo realitu", protože to doposud přece nešlo, i když jste se třeba možná i snažili... obraťte se na nás. Rádi Vám předáme reference našich zákazníků, kteří již prostě vědí, o čem je tu řeč.

Přejeme Vám pěkný a naplněný den! ... a pokud se přece jenom rozhodnete, zde jsou kontakty na nás:

Chemingstav s.r.o.
Ladova 176, Liberec 17, 460 14
Mail: kolar@chemingstav.cz
Mobil: 602 473 272
Pevná: 48 272 68 05(6)

Ing.Kolář Vlastimil     
jednatel             

Copyright 2007 Chemingstav. All rights reserved.
small_4.jpg(50 kb) Chemingstav - Recyklace odpadů
   Pomůžeme vám nalézt nová řešení
/b>
   Pomůžeme vám nalézt nová řešení